517 519 705
Żłobek Miejski "Figielkowo" w Wojkowicach

Czy wiesz, że maluszek rozpoznaje ton Twojego głosu?

Kadra w Żłobku Miejskim „Figielkowo w pracy opiekuńczo – wychowawczej oraz edukacyjnej kieruje się następującym mottem:

„Jeśli nie umie – naucz
Jeśli nie wie – wytłumacz
Jeśli nie może – pomóż”

Janusz Korczak

Ciocia Renata

Z wykształcenia jestem dyplomowaną położną. Moje doświadczenie zawodowe utwierdziło mnie w przekonaniu, że praca z małymi dziećmi jest moją pasją. Dobro dziecka zawsze było moim priorytetem, a możliwość obserwowania jego rozwoju daje mi dużą satysfakcję. Ofiaruję dzieciom wiele czułości i życzliwości, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. W zamian czerpię od nich radość z najprostszych rzeczy.

Ciocia Edyta

Jestem absolwentką Zespołu Szkół Liceum Medycznego w Sosnowcu o kierunku opiekunka dziecięca. Praca opiekunki dziecięcej daje mi dużo radości oraz satysfakcji. Lubię sprawować opiekę nad dziećmi. Jestem spokojna odpowiedzialna , cierpliwa i  chłonna nowych doświadczeń które mnie rozwijają wewnętrznie. Dzięki temu że jestem osobą ciepłą i uśmiechniętą bardzo łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Swojej pracy oddaję się bezgranicznie.

Ciocia  Asia

Z wykształcenia jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą. Ukończyłam studia wyższe o kierunku zintegrowana pedagogika wczesnoszkolna.
W swojej pracy dążę do zapewnienia bezpieczeństwa, oraz prawidłowych warunków do rozwoju dziecka poprzez zabawy, czytanie, zajęcia plastyczne.
Uważam, że każdy mały człowiek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Praca z dziećmi bardzo mnie satysfakcjonuje i przynosi wiele radości.

Ciocia Angelika

Uważam, się za osobę przyjaźnie nastawioną do życia. Nigdy nie odmówię pomocy, nawet jeśli sama miałabym z czymś problem. Jestem też bardzo uczuciowa, „zarażam się” radością od dzieci, ale też ich smutkiem.  Już od szkoły średniej czułam, że praca z dziećmi to coś co chcę robić w życiu. Ukończyłam studium opiekunki dziecięcej, odbywając praktyki w różnych placówkach m.in. w żłobkach, domu małego dziecka czy w szpitalu na oddziale dziecięcym. Można powiedzieć, że poszłam w ślady babci, która była przedszkolanką.

Ciocia Marta

Od zawsze swoją przyszłość zawodową wiązałam z dziećmi dlatego też zdecydowałam się na studia o kierunku filologia polska ze specjalnością nauczycielską. Ukończone studia oraz praktyki na różnych etapach edukacji dały mi możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej jak i praktycznej na temat pracy z dziećmi. Ponadto ukończyłam kurs opiekuna w żłobku.
W swojej codziennej pracy z najmłodszymi staram się dbać o ich wszechstronny rozwój, uwzględniając przy tym indywidualność każdego maluszka. Dokładam wszelkich starań by dziecko czuło się bezpieczne i kochane, a radość i uśmiech na twarzach podopiecznych daje mi ogromną satysfakcję. Ponadto cenię sobie aktywność fizyczną, dlatego też organizując wychowankom czas, uwzględniam w nim zabawy na świeżym powietrzu.

Ciocia Kasia

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, który kwalifikuje mnie do pracy z najmłodszymi. Swoje doświadczenie zawodowe w pracy z maluszkami pozyskałam odbywając praktyki w żłobku oraz staż. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam również biorąc udział w dodatkowych warsztatach oraz szkoleniach. Jestem osobą kreatywną, odpowiedzialną, życzliwą, opiekuńczą, otwartą na nowe wyzwania. Z łatwością nawiązuję kontakty z dziećmi. Praca w żłobku i czas spędzony z małymi dziećmi przynosi mi wiele radości oraz satysfakcji. Sama jestem mamą i doskonale wiem, jak wiele czasu należy poświęcać najmłodszym, aby wyrośli na szczęśliwych dorosłych ludzi.

Dyrektor Żłobka Miejskiego „Figielkowo”

Marlena Pawłowska – Kyrcz

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!