517 519 705
Żłobek Miejski "Figielkowo" w Wojkowicach

Nasze sukcesy

Żłobek Miejski „Figielkowo” w związku z przyłączeniem się do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh” otrzymał certyfikat PASTUSIOWEGO ŻŁOBKA!

akademia-aquafresh

 Żłobek Miejski „Figielkowo” brał udział w programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”. Celem programu było promowanie zrównoważonej diety oraz kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych. Palcówka otrzymała certyfikat potwierdzający udział w szkoleniach.

zdrowo_jemy

Żłobek Miejski „Figielkowo” wspierał XVI edycję ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka„.

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. To wizja nowego kraju, w którym podziały między bogatymi a biednymi zostają zniesione.

www.szlachetnapaczka.pl

szlachetna

Społeczność Żłobka Miejskiego „Figielkowo” brała udział w akcji zbierania nakrętek na leczenie chorego na autyzm Eryka.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się przekazać kilkadziesiąt kilogramów nakrętek. Pozyskane środki zostały przekazane na turnus rehabilitacyjny dla Eryka.

nakretki-02

Żłobek Miejski „Figielkowo” w roku funkcjonowania 2017/2018 brał udział w VII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej Akademii Aquafresh. Jednostka otrzymała dyplom Akademii Auafresh za realizację projektu i  wspieranie zachowań dbania o zdrowy uśmiech wśród dzieci.

akademia-aquafresh

Żłobek Miejski „Figielkowo”  brał udział w programie Akademia Wyobraźni Play-Doh. Jest to Ogólnopolski Program Edukacyjny koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych dzieci. Placówka otrzymała certyfikat potwierdzający udział w programie.

play

Żłobek Miejski „Figielkowo” przyłączył się do akcji prowadzonej przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Wojkowicach – „Opatrunek na ratunek”. Akcja miała na celu zebrania jak największej ilości środków opatrunkowych takich jak: bandaże, gazy jałowe i niejałowe, kompresy jałowe i niejałowe, plastry opatrunkowe, rękawiczki gumowe, wata, igły, strzykawki. Pomysłodawcą akcji była Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio.

plaster

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!